O nas

Galeria Świadomego Inwestora to projekt dla świadomych ryzyka inwestorów, którzy oczekują wyższego niż na lokacie oprocentowania przy zachowaniu jak najlepszego poziomu bezpieczeństwa swojego kapitału. Co najważniejsze, proponowane tu rozwiązania finansowe najczęściej posiadają historyczne dane na temat wcześniej osiąganego zysku.

Na pierwszym miejscu jest dla nas klient i jego zadowolenie, gdyż tylko tak buduje się długofalowe relacje inwestorskie. Spośród ogromnej ilości różnych produktów inwestycyjnych wybraliśmy do oferty jedynie te, które nie pozwolą inwestorowi poczuć, że jego kapitał jest przejadany przez masę ukrytych prowizji i kosztów.

Oferta składa się z produktów finansowych różnych firm, co pozwala na możliwość bogatej dywersyfikacji przy zapewnieniu atrakcyjnego oprocentowania (czasem znacznie) przekraczającego 8-10% brutto rocznie.

Zanim zainwestujesz, koniecznie poświęć trochę czasu na zapoznanie się z opisami zawartymi na tej stronie . Dotyczy to zarówno poszczególnych działów z ofertami jak i artykułów na temat różnych form inwestowania alternatywnego oraz związanego z nimi ryzyka inwestycyjnego. Inwestora świadomego nie powinno to zniechęcać, bowiem:

Odrzucając to, co mogło zadziałać, odrzucamy własny rozwój. Odrzucamy to, co możliwe.” – Joe Vitale.

Właściciel Galerii o sobie

Pracuję w branży finansowej od kilkunastu lat. Obecnie zajmuję się nadzorem nad oddziałami finansowymi. Jestem biegłym sądowym w zakresie bankowość, finanse. W 2012 roku przy uruchamianiu serwisu przeszłam pozytywną weryfikację Komisji Nadzoru Finansowego, co zapewnia inwestorom gwarancję bezpiecznej współpracy z Galerią Świadomego Inwestora.

Liczą się dla mnie wyłącznie dobre relacje z inwestorami, bo w ten sposób mogę zapewnić sobie stabilne dochody. Przyświeca mi zasada Win-Win, w której to każda ze stron jest zadowolona z zawartej umowy i w wyniku której obie strony odnoszą korzyści.

Zachęcam też do czytania mojego bloga, gdzie można zapoznać się z aktualnościami między innymi z zakresu finansów i nieruchomości.